ASFA je firma provádějící izolace rovných i šikmých střech, izolace objektů proti vlhkosti, izolace proti radonu, vyvařování bazénů, jezírek, nádrží PVC folií.

Roztoky 252 63,
Lidická, č.p.1787
605 245 042-3
info@asfa.cz

Materiály

Na této stránce najdete seznam nejpoužívanějších materiálů používaných naší firmou.

  

DEK TRADE

DEK TRADE


ELASTEK 40 (50) SPECIAL ve variantě DEKOR se uplatňuje jako vrchní pás v nových povlakových krytinách. Kvalita asfaltové hmoty i nosné vložky umožňuje použití pásu v místech zvýšeného namáhání.


ELASTEK 40 (50) SPECIAL ve variantě MINERAL se používá jako spodní pás pod variantu DEKOR a to jako izolace proti zemní vlhkosti, tlakové vodě i radonu. Pás svými parametry odpovídá vysokým nárokům na spolehlivost hydroizolace spodní stavby.


ALKOR PLAN

DEK TRADE


ALKORPLAN SUPER 2000 S PES VÝZTUŽÍ 35216 je bazénová fólie, která je opatřena navíc akrylátovou vrstvou ještě více odolávající hnilobě, plísním a mikroorganizmům, vhodná pro použití na všechny základové konstrukce bazénů různých velikostí a tvarů.

 

ALKORPLAN 3000 (typové označení 35 417) je bazénová fólie vyrobená z měkčeného PVC s výztužnou vložkou s PES tkaniny. Fólie mají na PVC vrstvě natištěnou povrchovou úpravu (vzor), která je opatřena čtyřmi ochrannými akrylátovými vrstvami. Tato vícevrstvá úprava navíc výrazně zvyšuje odolnost proti obrusu a poškrábání, dále zabraňuje ulpívání nečistot na povrchu fólie, a zvyšuje stálobarevnost fólie a odolnost vůči mikroogranismům.


ALKORPLAN 35054 je homogenní UV stabilizovaná hydroizolační fólie z měkčeného PVC pro hydroizolace vodních nádrží. Fólie je vyráběna v šedé barvě. Standardně dodávaná tloušťka fólie je 1,0 mm.


ALKORPLAN 35176 s vložkou z polyesterové tkaniny je určený k izolaci střech s použitím mechanickému kotvení.


ALKORPLAN SE SKLENĚNOU VÝZTUŽÍ - 35177 v tloušťce 1,2 mm nebo 1,5 mm se používá jako jednovrstvá hydroizolace střech kladená volně pod násyp kameniva nebo pod dlažbu. Při tloušťce 1,5 mm se používá jako jednovrstvá hydroizolace vegetačních střech. Je vhodná jak pro nové skladby, tak i pro sanace starých střech.


FATRA FOL

FATRA FOL


Fatrafol 804 - doplňková nevyztužená střešní hydroizolační fólie, určená na členité povrchy a k vypracování detailů.

 

AQUAPLAST 805 je nevyztužená fólie na bázi měkčeného polyvinylchloridu (PVC-P) tloušťka 1 nebo 1,5 mm. Fólie je stabilizovaná vůči UV záření a má velmi dobrou chemickou odolnost vůči všem v přírodě se vyskytujícím vodám bez rozdílu množství minerálů a přírodních látek v ní rozpuštěných. Fólie je neškodná pro ryby a vodní rostliny


Fatrafol 807 - střešní hydroizolační fólie, na spodní straně opatřená podložkou z netkané textilie, určená pro renovaci asfaltových střech.


Fatrafol 808 - střešní hydroizolační fólie, na spodní straně opatřená podložkou z netkané textilie, určená pro zelené střechy, střechy s násypem, dlaždicemi...

 

Fatrafol 810 - základní střešní hydroizolační fólie, vyztužená textilní mřížkou. Fólie vhodná i do požárně nebezpečného prostoru.


Fatrafol 814 - střešní hydroizolační fólie, se zabudovaným skleněným rounem, vrchní vrstva je opatřena protiskluzným dezénem. Fólie je určena na pochozí střechy – terasy, balkony.